PalmaDry – טיפול חדשני להזעת יתר בכפות הידיים

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

הזעה מתרחשת באופן טבעי, כחלק ממנגנון שמירה על טמפרטורת גוף קבועה. זוהי הדרך העיקרית שבה הגוף יכול לקרר את עצמו.PalmaDry - טיפול חדשני להזעת יתר בכפות הידיים יחד עם זאת, ישנם גורמים שונים שיכולים להשפיע על ההזעה, שמתרחשת בצורה אוטומטית ולא רצונית. עבור הסובלים מהזעת יתר, במיוחד בכפות הידיים (או בכפות הרגליים), פותח טיפול חדשני. מה ההבדל בין טיפול זה, שנקרא PalmaDry ביחס לטיפולים אחרים, כמה זמן הוא אורך ואיך זה עובד, סקירה מקיפה.

PalmaDry מציע טיפול חדשני שאינו כירורגי

תופעה של הזעת יתר מתחילה להופיע בדרך כלל בסביבות גיל ההתבגרות. מעריכים כי כשני אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מכך, בעיקר בבית השחי, בכפות ידיים, כפות רגליים ועוד. לא מדובר במצב שעובר מאליו. זו לא מחלה אך זהו מצב כרוני. מכיוון שהזעה בכפות הידיים הופכת למטרד חברתי, היא גורמת לאי נעימות ואי נוחות ולפעמים גם מגבלה של ממש שכן הידיים חלקות ומטפטפות, פותחו פתרונות וטיפולים שונים.

עד כה, טיפול יעיל שפתר את הבעיה אך עם תופעות לוואי, היה ניתוח. ניתוח שבוצע בבתי השחי חותך את המעברים העצביים וגורם למניעת הזעה בידיים. הבעיה היא שבדרך כלל זה גורם להזעת יתר מוגברת, במקומות אחרים כגון בטן, חזה, גב. וזה הדגש הראשון שראוי לומר על PalmaDry. הטיפול החדשני הזה איננו כירורגי. נוצרת השפעה בזכות שדה חשמלי מבוקר. מצד אחד, זה טיפול שלא מתבצע בפעם אחת אלא בצורה מתמשכת. מצד שני, הוא פותר את הבעיה ללא להביא לתופעות לוואי לא רצויות, כמו של הזעת יתר בגב, בטן וכדומה.

PalmaDry – טיפול ביתי באישור משרד הבריאות

טיפול PalmaDry אינו מצריך הגעה קבועה לקליניקה. מדובר למעשה על ערכת טיפול ביתית, עם תהליך פשוט, ברור וידידותי לשימוש. השימוש בערכה, במשך כרבע שעה בכל פעם, שומר על הידיים יבשות. על הטיפול צריך לחזור למשך פרק זמן של כשבועיים, על מנת להרגיש את ההשפעה המיטבית הקבועה. לאחר מכן, טיפול משמר של פעמיים בשבוע ישמור על ידיים ללא זיעה. על פי דיווחי החברה, מדובר במכשיר שקיבל את אישור משרד הבריאות וניתן להשתמש בו ללא חשש. ניתן להשתמש במכשיר כדי לפתור בעיה של הזעת יתר בידיים וכן בעיה דומה, של הזעה ברגליים.

האם הטיפול ב-PalmaDry מתאים לכולם?

הזעת יתר יכולה לנבוע משימוש בתרופות שונות או מצבים רפואיים. במקרים כאלה, ייעוץ רפואי יכול לשפר את המצב. כאשר הזעת היתר איננה נגרמת מתרופות או ממחלה, יעילות המכשיר נחשבת לגבוהה.
פעולת ההזעה נגרמת משילוב של בלוטות ההזעה ביחד עם מנגנון עצבי. מערכת העצבים מפעילה בצורה אוטומטית ולא רצונית את הבלוטות, באזורים שונים בגוף. מכיוון שהתופעה ידועה הן בילדים והן במבוגרים, צריך להבין למי הטיפול ב- PalmaDry יכול להתאים.

הטיפול מתאים, אפוא, גם לילדים, אך נדרשת נוכחות מבוגר לצורך הדרכה בשימוש הנכון. כאשר המכשיר פועל, נדרשת סבלנות והמתנה למשך כ-15 דקות. הטיפול לא מתאים לנשים הרות ולא בזמן הנקה.
הטיפול מתאים לנשים וגברים, שמצבים הרפואי בריאותי הכללי תקין. במידת הצורך, יש להתייעץ ברופא.
הטיפול לא מתאים לחולים במחלות לב ואין להשתמש במכשיר לבעלי קוצב לב.

האם הטיפול ב-PalmaDry בטוח?

הטיפול עשוי לעורר תחושה מסוימת בידיים או בכפות הרגליים, אולם לא מדובר בכאב יוצא מגדר הרגיל. עד כה, מטופלים רבים כבר התנסו במכשיר, שעומד בכל התקנים ונחשב בטוח לשימוש. אמנם מדובר במכשיר השולח פולסים חשמליים אך העוצמה מבוקרת ובטיחותית לגמרי.

מקורות: mayoclinic webmd

 

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

Picture of ירון בן חמו

ירון בן חמו

מטפל עם ניסיון עשיר בתחום הזעת היתר ומתן פתרונות להזעה אשר מטרידה ומקשה על אורח החיים.
עיקר הטיפולים אשר הוא מבצע:
- טיפולים חדשניים ומתקדמים
- מכשירים ביתיים וטיפול ביתי
- ליווי מטופלים ומתן ייעוץ