ריח מבית השחי – היום יש פתרון

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

הזעה היא תהליך טבעי המתרחש בגוף שלנוקיימים לא מעט מקרים בהם הזעה יכולה להיות לא פרופורציונאלית והיא עלולה לגרום לריח רע מבית השחי ולהוביל לסיטואציה לא נעימה. התפרצות הזיעה יכולה גם להוביל לחוסר ביטחון אישי ופגיעה בדימוי העצמי, כמו גם אי נוחות במצבים חברתיים. היום ישנם מגוון טיפולים המסייעים למגר את התופעה, עליהם נרחיב כאן.

 

מהן הסיבות לריח רע מבית השחי?

הזעת יתר בבית השחי יכולה להיגרם מגורמים שונים כמו הפרעה בבלוטת התריס, יתר פעילות של בלוטות הזיעה, גורמים חיצוניים וסביבתיים, גנטיקה, שימוש בתכשירים לא מתאימים, ועוד מגוון סיבות. חשוב להתייעץ עם הרופא שלכם לפני שאתם מנסים טיפול להזעת יתר בבית השחי ולאבחן את התופעה קודם כל. לצד זאת, כדאי לדעת כי ריח בית השחי הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר שאנשים מחפשים עבורן טיפול בימים אלה. עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית, היום קיימים טיפולים רבים המסייעים לעצור את התופעה ואת התסמינים שלה.

 

מהם התסמינים של הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי היא בעיה שכיחה שאנשים רבים חווים. היא לרוב מתעצמת על ידי גורמים כמו חרדה, מתח ועצבנות. התופעה יכולה להיות מלווה בסימפטומים נוספים של מצבים רפואיים רבים ושונים. כמה מהתסמינים הנפוצים ביותר הם חוסר שקט או עצבנות, כאבי ראש ומיגרנות, קשיי שינה, כאבי שרירים, גלי חום, קוצר נשימה, והתסמין העיקרי – ריח מבית השחי

 

אילו טיפולים קיימים למניעת ריח מבית השחי

ישנם מספר טיפולים להזעת יתר בבית השחי. אלה כוללים אנטי-פרספירנטים, דאודורנטים טבעיים ותרופות. ניתן למרוח את האנטי-פרספירנטים על בתי השחי ולסייע בהפחתת הזעת יתר. כמו כן, אתם יכולים להשתמש בדאודורנט טבעי על גבי העור או הבגדים שלכם כדי לעזור להסוות את ריח הזיעה. בנוסף, ניתן גם ליטול תרופות נגד ריח מבית השחי דרך הפה או למרוח משחות על העור.

כל אלו עשויים להפחית ריח מבית השחי בטווח הקרוב, אך הם לא מהווים פתרון יעיל וארוך טווח מספיק. היום, התקדמות הטכנולוגיה מציעה מגוון טיפולים אסתטיים לטיפול בריח הלא נעים ובתופעת הזעת היתר מבתי השחי ומקומות אחרים בגוף. כמה מהפופולריים הם:

 

בוטוקס

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר למצבים אלו הוא הזרקות של בוטוקס. החומר הייחודי עוצר את האותות העצביים האחראיים לפעולת בלוטות הזיעה והריח בבית השחי ומונע מהן לפעול מעבר לנדרש. בכך התופעה עוצרת וכך גם הריח הלא נעים

 

לייזר

טיפול בלייזר להזעת יתר בבית השחי והעלמת הריח הרע הוא טיפול לא פולשני המשתמש בקרני לייזר על מנת להפחית או להעלים את תופעת הזעת היתר. הטיפול אינו מסיר את בלוטות הזיעה אלא עוצר את פעולתן, וכמו כן גם ואינו גורם לנזקים לעור. ההליך אורך כ-20 דקות וניתן לעבור את הטיפול ולהמשיך בשגרת היומיום שלכם, ללא צורך בתקופת מנוחה או החלמה כלשהי.

 

מירה דריי

מירה דריי הוא טיפול נוסף יעיל ואמין ובטוח! שפועל החל מ2011 ביותר מ45 מדינות בעולם, הטיפול בוצע יותר מ300,000 פעם! הוא מסייע למצבים של ריח רע והזעת יתר בבית השחי . מדובר בשימוש במכשיר המעביר גלי רדיו אל הבלוטות שאין לנו צורך בהן ומשמידם לצמיתות! הבלוטות שהושמדו לא יחזרו! ניתן לראות שיפור מיד לאחר הטיפול. 

המאמר נכתב בשיתוף מרפאת ד"ר מוני פרידמן בתל אביב. ד"ר פרידמן הינו מומחה לכירורגיה, טיפולים אסתטיים ולייזר.

הזעה

 

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

Picture of ירון בן חמו

ירון בן חמו

מטפל עם ניסיון עשיר בתחום הזעת היתר ומתן פתרונות להזעה אשר מטרידה ומקשה על אורח החיים.
עיקר הטיפולים אשר הוא מבצע:
- טיפולים חדשניים ומתקדמים
- מכשירים ביתיים וטיפול ביתי
- ליווי מטופלים ומתן ייעוץ