הזעת יתר אצל ילדים: כך תתמודדו

טיפול יעיל ארוך טווח להזעת יתר במחירים זולים!

חייגו עכשיו: 053-3564128

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

הזעת יתר אצל ילדיםהזעת יתר היא מצב שיכול להתפתח בכל גיל, ולכן גם ילדים עלולים לסבול מכך. ברוב המקרים, ילדים סובלים מהזעת יתר הקשורה ל"טריגר" כלשהו, כמו פעילות גופנית, מזון חריף, חרדה ומצוקה או חום.

בנוסף, הזעת יתר בילדים נפוצה יותר בילדים הסובלים מעודף משקל ובמהלך גיל ההתבגרות. מצב זה עלול להיות חמור גם מבחינה נפשית וחברתית, ולעתים ילדים הסובלים מכך סובלים כתוצאה מביטחון עצמי ירוד ומדחייה חברתית.

לכן חשוב מאוד לטפל בהזעת היתר במסירות ולנסות להתמודד עם המצב גם מבחינה רפואית וגם מבחינה חברתית.

 

חשיבות אבחון וטיפול נכונים

האבחנה של הזעת היתר בילדים מתבצעת בדרך כלל על פי תלונות של הילד או ההורה. במקרים שונים, ניתן לבצע בדיקות מעמיקות יותר ומבחנים מתקדמים אשר מסייעים לבדוק האם יש אזורים בהם יש נטייה מוגברת להזעת יתר.

מכיוון שהזעת היתר בילדים היא בעלת משמעות חברתית ונפשית אדירה, הטיפול בה הוא חיוני. הטיפול בהזעת היתר בילדים דומה מאוד לטיפול במבוגרים, וכולל:

הימנעות מהגורמים להזעה כל ילד חייב להכיר את ה"טריגרים" השונים הגורמים לו להזיע, ולהימנע מהם. אם לא ידוע מהו הגורם להזעה, רצוי לנסות להימנע מסוגי מזון שונים ולהתלבש באופן המתאים למזג האוויר כך שהזעת היתר תימנע.

קרמים למניעת זיעה

שימוש בקרמים אנטי-פרספירנטיים עוזר מאוד להפחתת כמות הזיעה ולמניעת הזעת היתר. מומלץ למרוח את הקרמים במקומות בהם מזיעים על פי הצורך ולפי ההנחיות, וכיום ניתן למצוא קרמים רבים ללא מרשם רופא המסייעים רבות להפחתת הזיעה.קרם

במידה ואין הצלחה גדולה בשימוש בקרמים האלה, ניתן לעבור לשימוש בקרמים עם מרשם רופא, המכילים בדרך כלל אלומיניום כלוריד. קרמים מסוג זה בדרך כלל יעילים ביותר, אך גם גורמים לתופעות לוואי ועלולים במקרים שונים לסכן את העור.

תרופות אנטי כולינרגיות

שימוש בתרופות אנטי כולינרגיות יעיל במקרה של הזעת יתר המערבת את כל הגוף, והתרופות עוזרות להפחית באופן משמעותי את הזעת היתר. יש לציין שלתרופות אלה תופעות לוואי רבות כמו יובש בפה, טשטוש בראיה, אצירת שתן ועצירות ולכן לא נוטים להשתמש בתרופות האלה באופן תדיר אלא רק כמקרה חירום.

אולי יעניין אותך גם:

מדוע ריח זיעת מבוגרים חריפה מזו של זיעת ילדים?

חייגו עכשיו: 053-3564128

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

מידע נוסף

חייגו עכשיו דילוג לתוכן