טיפול הומאופתי להזעת יתר

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

טיפול הומאופתי להזעת יתרהזעה היא תגובה פיזיולוגית נורמאלית לטמפרטורות חמות, פעילות גופנית וצריכת מזונות מסוימים. יחד עם זאת, קיימים גורמים אפשריים רבים אחרים להזעה.

במקרים מסוימים עלולים מצבים אלו לגרום להזעת יתר. תוספים טבעיים מועילים בהפחתת הזעת היתר, אך יש להתייעץ עם רופא המשפחה לפני השימוש בהם.

בקרב רוב האנשים, מצב של הזעת יתר משפיע בדרך כלל על הרגליים, הפנים וכפות הידיים, גורם למבוכה משמעותית ואף עלול להשפיע על הפעילות היומיומית. קיימים שני סוגים של הזעת יתר: ראשוניים ומשניים.

הזעת יתר ראשונית נגרמת באמצעות גירויים רגשיים ואילו הזעת יתר משנית נרמת באמצעות מצב בסיסי, כגון זיהום או הפרעה אנדוקרינית. כך או אחרת, מדובר בתופעה מטרידה. בחלק מהמקרים, היא עשויה להצביע על בעיה בריאותית בסיסית כגון פעילות יתר של בלוטת התריס, המצריכה תשומת לב וטיפול רפואי.

במצב של הזעת יתר, יש להתייעץ עם רופא המשפחה על מנת לדון בכל הגורמים האפשריים למצב, כמו גם על שיטות טיפול רלוונטיות. רופא נטורופת או הומאופת, שהוכשרו בתזונה קלינית, יוכלו לספק למטופל את המידע המדויק והרלוונטי ביותר על התוספים והשפעותיהם הבריאותיות.

טיפול הומאופתי להזעת יתר

אנשים רבים הסובלים מבעיות הזעת יתר מצאו את התרופה שלהם בצורת טיפולים טבעיים הומאופתיים שסייעו להם להשתחרר מהבעיה. שיטת הטיפול ההומאופתית שונה מהרפואה הקונבנציונאלי. על פי הגישה האלטרנטיבית, הזעת יתר אינה אלא ביטוי להפרעה באיזון ההורמונאלי הפנימי, המתבטא בצורת פריקה פזרנית של זעה. לפיכך, יש להתייחס אל הבעיה ברמה הפנימית ולא בטיפול באמצעות יישום מקומי של קרם ואנטיביוטיקה.

הומאופתיה מטפלת באדם כמכלול. כלומר, הטיפול מתמקד במטופל כאדם, כמו גם במצב הפתולוגי שלו. התרופות ההומאופתיות נבחרות לאחר ניתוח בדיקת המקרה המלא, הכולל את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, מצבו הפיסי והנפשי.

טיפול הומאופתי להזעת יתר מספק שיטות טבעיות לטיפול במצב זה מהשורש, ואינו עובד על התסמין בלבד, אלא מנטרל את המצב הבעייתי הפנימי, הפיסי או הנפשי, שגורם לכך. הומאופת מציע טיפול מצוין שהוא יעיל, בלתי מזיק ואינו נושא תופעות לוואי. טיפול זה מומלץ למקרים הקשים ביותר של הזעת יתר.

קיימות תרופות הומאופתיות פופולאריות רבות המומלצות להזעת יתר. אלו כוללות סיליקה, העשויה מצמח רב שנתי; גדילן, נוגד חמצון טבעי אנטי דלקתי בעל השפעות רעלים על הכבד כגון פוסספט מגנזיום, העשוי מכספית; להזעת יתר בגיל המעבר מומלץ לעיתים קרובות על צריכת ג'ינגר, כמו גם תה קוהוש שחור ומרווה.

תוספי תזונה טבעיים: טיפול ידוע להזעת יתר

חלק מהתוספים הטבעיים השימושיים ביותר למטרה זו, כוללים ויטמים B קומפלקס, שמרי בירה, חומצות שומן חיוניות, ויטמיני C ו-E וכמוסות לציטין. תוספי תזונה אלו משמשים בדרך כלל לטיפול בבלוטת התריס, או פעילות יתר של בלוטת התריס, אחד הגורמים המובילים להזעת יתר.

תוספים מועילים אחרים כוללים מרווה, לוז ואקליפטוס. טיפול הומאופתי יעיל מטפל במספר מצבים הקשורים להזעת יתר, כולל הזעות לילה וגלי חום הקשורים לגיל המעבר. מרווה היא חומר עפיץ חזק, בעל יכולת לגרום להתכווצות רקמות, כולל התכווצות העור.

 

אולי יעניין אותך גם:

מדוע המדע מתקשה לאמוד את שכיחות תופעת הזעת היתר באוכלוסייה?

חדשות טובות: ה-FDA אישר מדבקות למניעת הזעת יתר – Qbrexza

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

ירון בן חמו

ירון בן חמו

מטפל עם ניסיון עשיר בתחום הזעת היתר ומתן פתרונות להזעה אשר מטרידה ומקשה על אורח החיים.
עיקר הטיפולים אשר הוא מבצע:
- טיפולים חדשניים ומתקדמים
- מכשירים ביתיים וטיפול ביתי
- ליווי מטופלים ומתן ייעוץ