אנהידרול פורטה לטיפול בהזעת יתר

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

אנהידרול פורטה לטיפול בהזעת יתרתכשיר אנהידרול פורטה הוא תכשיר אנטיפרספירנטי המווסת את תהליך הזעת היתר. תכשיר זה נמרח או מרוסס על עור הגוף. תכשירים אנטיפרספירנטים הם תת קבוצה המשתייכת למשפחת הדאודורנטים.

הטיפול מיועד לשימוש במבוגרים, ילדים וקשישים. אנהידרול פורטה מכיל מלחי אלומיניום כלוריד הידועים כחומר פעיל השולט בהזעת יתר.

בעת החלת אנהידרול פורטה על עור הגוף, יוני האלומיניום פועלים על חסימת בלוטות הזיעה. כתוצאה מכך נגרם לחץ המופעל על הבלוטה עד לנקודה שבה מופסק ייצור זיעה באופן זמני. השימוש במוצר מיושם לפני השינה בשעות הלילה, כדי לחסום את בלוטות הזיעה בזמן בו פעילותם פוחתת. לאחר מכן, יש לרחוץ את אזור הטיפול בבוקר.

בלוטות הזיעה נותרות חסומות בשעות היום שלמחרת ואינן מייצרות זיעה. חסימת בלוטות הזיעה מבוטלת כאשר שכבת העור העליונה בעלת תאים מתים מופרשת באופן טבעי.

כיצד משתמשים בתכשיר אנהידרול פורטה?

מומלץ לא לנער את בקבוק המוצר. השימוש בתכשיר אנהידרול פורטה מוחל לפני השינה ומתייבש בטבעיות, אין צורך לנגב את החומר. בבוקר שלאחר השימוש יש לשטוף את אזור הטיפול עם מים וסבון כדי להסיר את השאריות. ניתן לשלב את השימוש הרגיל של הדאודורנט והבושם הקבועים במהלך היום, אך להימנע משימוש באנטיפרספירנטים אחרים.

השימוש בתכשיר אנהידרול פורטה נעשה יומיים ברציפות, כאשר ביומיים הבאים אין צורך להחיל את השימוש במוצר. יש להמשיך את השימוש המחזורי עד להשגת האפקט הרצוי. במקרים בהם מתעורר גירוי בעור, רצוי למתן את השימוש. חשוב להקפיד על  עור יבש לחלוטין לפני היישום.

השימוש בדאודורנטים נוספים אינו הכרחי בעת השימוש בתכשיר אנהידרול פורטה. עם זאת, במידה ומתעורר צורך לשלב דאודורנט נוסף יש להחיל אותו רק בימים בהם לא יושם שימוש של אנהידרול פורטה.

כך תשתמשו נכון בתכשיר אנהידרול פורטה

המוצר מיועד לשימוש חיצוני בלבד על פני העור ומומלץ להימנע משימוש על עור פגום או מגורה. כמו כן, יש להימנע משימוש באזור העיניים ובאזורים בעלי קרום רירי כגון הפה, מעברי האף ואיבר המין. הסיבה לכך היא כי לזיעה יש תפקיד חשוב בשליטה וויסות טמפרטורת הגוף. את המוצר מיישמים באזור בית השחי, כפות הרגליים והידיים.

במהלך 12 השעות טרם החלת המוצר, לא מומלץ להתגלח. כמו כן, מוצר זה עלול לגרום לנזק כשהוא בא במגע ישיר עם תכשיטים, מתכות וביגוד. אנהידרול פורטה מכיל אלכוהול ולכן הינו חומר דליק. חשוב להקפיד על שמירת המוצר בטמפרטורה מתחת ל-25 מעלות צלסיוס.

מומלץ להימנע משימוש כאשר ידועה רגישות לאחד ממרכיבי המוצר או כאשר קיים חשש להתפתחות אלרגיה למרכיבי המוצר.

הריון והנקה – תרופות רבות אינן מיועדות לשימוש במהלך תקופת הריון והנקה. אין השפעות מזיקות ידועות בעת שימוש של אנהידרול פורטה אולם למרות זאת, יש להתייעץ עם רופא או רוקח  טרם החלת השימוש במוצר.

בנוסף לפעילות הרצויה של התרופה, בזמן השימוש בה עלולות להופיע השפעות לוואי כגון: גירוי, אדמומיות ותחושת צריבה מקומית על פני העור. במידה וסימנים אלו מופיעים מומלץ להפחית בהדרגה את השימוש במוצר ובמידת הצורך להפסיק את השימוש כליל.

ייעוץ חינם ללא התחייבות – הפתרון להזעה מתחיל כאן

ירון בן חמו

ירון בן חמו

מטפל עם ניסיון עשיר בתחום הזעת היתר ומתן פתרונות להזעה אשר מטרידה ומקשה על אורח החיים.
עיקר הטיפולים אשר הוא מבצע:
- טיפולים חדשניים ומתקדמים
- מכשירים ביתיים וטיפול ביתי
- ליווי מטופלים ומתן ייעוץ